En İyi 32 Aralık

En İyi 32 Aralık etiketi için arşiv sayfasını görüntülüyorsunuz.

BAŞLAMA-BİTİŞ TARİHİ: 10-11 Aralık 2022

YERİ: Bodrum İngiliz Kültür Koleji – Konacık Seyit Onbaşı Cad.No:44/2 Bodrum Muğla

SON BAŞVURU:  09 Aralık 2022 –  Saat: 17:00

SİSTEM: İsviçre Sistemi – 6. Tur

DÜŞÜNME SÜRESİ:  45 dakika, hamle başına 30 saniye eklemeli  (45′+30”)

ORGANİZASYON: Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 

ÖDÜLLERİ: 5. maddede belirtilmiştir.

Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2022 – 2023 yılı vizesi yapılmış, 2016 ve öncesinde doğan sporcular katılabilir.

Kayıt İçin Tıklayınız

Bu iletinin tamamını göster »

Final Sıralama – Çapraz Tablo

Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği “En İyi 32″ Aralık Ayı Satranç Turnuvası 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde, toplamda 20 sporcunun katılımı ile Flora  Otel’de gerçekleştirildi.

Bu iletinin tamamını göster »

 Final Sıralama – Çapraz Tablo

Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği “En İyi 32″ Aralık Ayı Satranç Turnuvası 14-15 Aralık 2019 tarihlerinde, toplamda 32 sporcunun katılımı ile Bodrum İngiliz Kültür Kolejinde gerçekleştirildi.

Bu iletinin tamamını göster »

BAŞLAMA-BİTİŞ TARİHİ: 14-15 Aralık 2019

YERİ: YERİ: Bodrum İngiliz Kültür Koleji Özel Eğitim Hizmetleri (Konacık Mahallesi Seyit Onbaşı Caddesi 44/2  Bodrum Muğla)

SON BAŞVURU:  12 Aralık 2019 –  Saat: 17:00

SİSTEM: İsviçre Sistemi – 6. Tur

DÜŞÜNME SÜRESİ: 45 dakika, hamle başına 30 saniye eklemeli  (45′+30”)

ORGANİZASYON: Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, İlçe  Spor Müdürlüğü  

ÖDÜLLERİ: 5. maddede belirtilmiştir.

Turnuvaya TSF Lisansına sahip 2019 – 2020 yılı vizesi yapılmış, 2013 ve öncesinde doğan sporcular katılabilir.

Bu iletinin tamamını göster »

 

Final Sıralama – Çapraz tablo

Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği “En İyi 32″ Aralık Ayı Satranç Turnuvası 21 sporcunun katılımı ile  23-24 Aralık 2018 tarihlerinde  Bodrum İngiliz Kültür Kolejinde gerçekleştirildi.

Arda Uzgur 6 Puan ile birinci olurken, ikinci 5 Puan ile Metehan Berber ikinci, 4 puanlı iki sporcudan sıralamada Kent Mikael Köprülüler üçüncü, Nisa nur kaya dördüncü oldu. 

En İyi dereceyi elde eden bayan sporcularımız; 1- Nisa Nur Kaya, 2- Türkan Uslu 

En İyi dereceyi elde eden 10 Yaş ve altı sporcularımız; 1- Ege Pakkan, 2- Timur Demiroğlu, 3- İsmet Uslu 

Turnuvada dereceye giren sporcular; : 1- Arda Uzgur, 2- Metehan Berber, 3- Kent Mikael Köprülüler 4- Nisa Nur Kaya, 5-Alperen Ada Akpınar, 6-Ulvi Nihat Güneş Özdemir, 7- Bora Özgen, 8- Caner Bütüner, 10 Yaş altı sıralamasında 1- Ege Pakkan, 2-Timur Demiroğlu, 3- İsmet Uslu, Kadınlar Kategorisinde;  1- Nisa Nur Kaya, 2- Türkan Uslu madalyalarını İngiliz Kültür Koleji Müdürü Erdal Balcı ve TUrnuva Başhakemi Elif Vildan Altunbozar ve Bodrum Satranç İlçe Temsilcisi atilla Gürmen’den aldılar.

Fotoğraf Galeri

 

« Eski iletiler

css.php