“En İyi 32″ Mayıs Ayı Turnuvası Sona Erdi

Bodrum Karia Rotary Kulübü

Bodrum Karia Rotary Kulübü “En İyi 32″

Mayıs Ayı Satranç Turnuvası Sona Erdi

Final Sıralama – Çapraz Tablo

“En İyi 32” Mayıs ayı satranç turnuvası 22 sporcunun katılımı ile 22-23 Mayıs 2010 tarihlerinde Bodrum Marmara Koleji’nin ev sahipliğinde yapıldı.

Kaliteli maçların oynandığı turnuvamızda 3.Tur Ömer Kipmen-Mahir Tüzel karşılaşmasında sevinen taraf eski Bodrum Şampiyonu Ahmet Ömer Kipmen oldu. 4.Turda ise Bekir Akdoğan turnuvada sürpriz sayılabilecek bir sonuca imza atarak Ömer Kipmen’den “1” puan aldı. Son turda 4’er puan ile giren Oğuz Aktaş ve Bekir Akdoğan maçı 1/2 bitince sıralama belirlendi. Sıralamada; 1- Atilla Gürmen, 2- Bekir Akdoğan, 3- Oğuz Aktaş, 4- Ahmet Ömer Kipmen, 5-Mahir Tüzel, 6- Doğan Solmuş, 7-Onur Şahin, 8-Özkan Köksal madalyalarını Bodrum Karia Rotary Kulübü arına Can Ertem’den aldılar. Turnuvamızda Muğla Satranç İl Temsilcisi FA (Fide Arbiter) Tuğrul Okar görev aldı.

Turnuvaya Kayıt olan ve mazeretsiz olarak turnuvaya gelmeyen, yönerge gereği “En İyi 32” Haziran Ayı Satranç turnuvasına katılamayacak olan sporcularımız; Şahin Bayar, Erdal Eren Bayar, Müslüm Demir, Emre Atakan Yelal, Özgün Mengüş, Baran Esen, Olcay Avan, Gürkan Alaca, Zeynep Erduran, Buket Uslu, Ahmet Emre Özberk

Fotoğraf Galeri


Etiketler: ,

css.php