Hülya Yolcubal’ı Satranç Ailemizden Aldılar

Bodrum Satranç Ailesi Hülya Yolcubal’ın ardından göz yaşı döküyor.

Bodrum Karia Rotary Kulübü “En İyi 32” Satranç turnuvalarında onu görmeye çok alışmıştık. Dereceye giren sporcularımız en azından bir madalyasını ondan almıştır. Ufak tefek, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile Bodrum’a sosyal fayda sağlayan her türlü etkinliğin içinde olan, en büyük destekçilerimizden Hülya Yolcubal’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, İlçe Düzenleme Kurulu Başkanlığını’da yapmış olan Hülya Yolcubal turnuvalarımıza destekçi bulmamız hususunda bizlere en çok fayda sağlayan kişiydi.  Aynı zamanda  Türkiye Satranç Federasyonunun lisanslı satranç sporcusuydu.

Temiz güzel arkadaşım,  Bodrum Satranç Ailesi seni unutturmayacak

“GENS UNA SUMUS”

Anılarımızdan

“Bodrum’un Feryatları”

* Hülya Yolcubal’ı aramızdan alan bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, kendisine rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Bodrum’a yakışmayan bu gibi bir olayın bir daha asla yaşanmaması için suçluların bir an önce yakalanıp, en şiddetli şekilde cezalandırılmalarını temenni ediyorum.  “Mehmet Kocadon – Bodrum Belediye Başkanı”

* Peysaj Mimarları Odası Muğla İl Temsilcisi Hülya Yolcubal’ ı menfur bir saldırı sonucu kaybettik. 19 Haziran 2010 Cumartesi günü cenazesinin defnedileceği saat olan 16:30’da Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi önünde toplanılarak olayın gerçekleştiği evinin önünde bir anma töreni düzenlenecektir. Tüm sevenlerine duyurulur.  “Bodrum Belediye Başkanlığı”

* Peysaj Mimarları Odası Muğla İl Temsilcisi ve Mavi Yol Girişiminden arkadaşımız Hülya Yolcubal’ı menfur bir saldırı ile kaybettik19.06.2010 cumartesi günü saat: 16:30 ‘da Nurol Kültür Merkezi önünde tören yapılacaktır. Katılımlarınızı bekliyoruz. “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği – Bodrum Şubesi”

* Menfur bir saldırı sonucu kaybettiğimiz Hülya Yolcubal için 19 Haziran cumartesi günü saat 16:30’da Nurol Kültür Merkezinde anma töreni düzenlenecektir. “Bodrum Ticaret Odası”

css.php