Bodrum Kadınlar Birinciliği

Bodrum Kadınlar Birinciliği etiketi için arşiv sayfasını görüntülüyorsunuz.

BAŞLAMA-BİTİŞ TARİHİ: 21-22 Aralık 2019

YERİ: YERİ: Bodrum İngiliz Kültür Koleji Özel Eğitim Hizmetleri (Konacık Mahallesi Seyit Onbaşı Caddesi 44/2  Bodrum Muğla)

SON BAŞVURU:  19 Aralık 2019 –  Saat: 17:00

SİSTEM: İsviçre Sistemi – 6. Tur

DÜŞÜNME SÜRESİ: 60 dakika, hamle başına 30 saniye eklemeli  (60′+30”)

ORGANİZASYON: Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, İlçe  Spor Müdürlüğü  

ÖDÜLLERİ: 5. maddede belirtilmiştir.

Lisans Sorgulama

TSF_Veli_Izin_Belgesi

Bu iletinin tamamını göster »

Final Sıralama – Çapraz Tablo

2018-2019 Bodrum Kadınlar Birinciliği Satranç Turnuvası Bodrum İngiliz Kültür Koleji’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Bu iletinin tamamını göster »

BAŞLAMA-BİTİŞ TARİHİ: 5-6 Ocak 2019

YERİ: YERİ: Bodrum İngiliz Kültür Koleji Özel Eğtm. Hiz. – Konacık Mahallesi Seyit Onbaşı Caddesi 44/2  Bodrum Muğla

SON BAŞVURU:  3 Ocak 2019 –  Saat: 17:00

SİSTEM: İsviçre Sistemi – 6. Tur

DÜŞÜNME SÜRESİ: 60 dakika, hamle başına 30 saniye eklemeli  (60′+30”)

ORGANİZASYON: Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü

Bu iletinin tamamını göster »

bodrumsatranc_web 

Final Sıralama – Çapraz Tablo

2017-2018 Bodrum Kadınlar İlçe Birinciliği 6-7 Ocak 2018 tarihlerinde  katılımı ile Fun Town’nın ve Eriş Otel’in ev sahipliğinde yapıldı.

Çekişmeli geçen turnuvada Sevim Isparta 5 puanla birinci olurken, 2 Sırayı üç sporcu paylaştı. Sıralamada Melda Sağol ikinci, Başak Acar üçüncü, Nisa Nur Kaya  dördüncü oldu. 

Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- Sevim Isparta, 2-Melda Sağol, 3- Başak Acar 4- Nisa Nur Kaya, 5- Talya Akbaş, 6- Seher Yılmazer, 7-Deniz Hız, 8- İpek Akbaş ödüllerini Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’dan  aldılar. 

Fotoğraf Galeri

 

BAŞLAMA-BİTİŞ TARİHİ: 6-7 Ocak 2018

YERİ: Fun Town – Bodrum Yahşi Yalı Üzeri Ortakent-Yahşi – Bodrum

SON BAŞVURU:  5 Ocak 2018 –  Saat: 17:00

SİSTEM: İsviçre Sistemi – 6. Tur

DÜŞÜNME SÜRESİ: 45 dakika, hamle başına 30 saniye eklemeli  (45′+30”)

ORGANİZASYON: Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü

ÖDÜLLERİ: Her kategoride ilk üç dereceyi elde eden sporculara Kupa 4-10 derecelere madalya verilecektir.

Bu iletinin tamamını göster »

« Eski iletiler

css.php