2019 – 2020 Lisans Dönemi Hakkında Önemli Duyuru

Türkiye Satranç Federasyonu sporcu lisansı ve vize işlemleri federasyonumuzun web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır.

http://lisans.tsf.org.tr/online/

Örnek Veli İzin Belgesini İndirmek için tıklayınız: TSF_Veli_Izin_Belgesi.doc

Lisans işlemlerini tamamlayan sporcularımız veli izin belgelerini ve sağlık raporlarını turnuva geldiklerinde Bodrum Satranç İlçe Temsilciliğine teslim edeceklerdir.

Sağlık raporu ve Veli izin belgelerini tarayarak bodrumsatranc@gmail.com adresine gönderen sporcularımızın işlemleri İlçe Temsilciliğimiz tarafından yapılabilecektir.

Türkiye Satranç Federasyonu Sporcu Lisansı Nasıl Çıkartılır?

Çevrimiçi Sporcu Lisans Kaydı;
Lisans bilgi sisteminden “Yeni Lisans Başvurusu” butonuna basılarak kayıt formu doldurulur. 16 Yaş altındaki sporcularımız için yeni lisans ve vize ücreti alınmamaktadır. 16 yaş üzeri sporcularımız için güncel yeni lisans ve vize ücreti 55 TL’dir.

Türkiye İş Bankası Aracılığıyla Sporcu Lisans Kaydı;
16 Yaş üstü sporcularımızın Türkiye İş Bankası’nda bulunan 4200-593 08 38 numaralı Türkiye Satranç Federasyonu hesabına “T.C. Kimlik – Adı Soyadı” açıklamasıyla 55 TL yatırdıktan sonra dekontu lisans@tsf.org.tr adresine eposta göndermeleri gerekmektedir.
16 Yaş altı sporcularımız için ödeme gerekmediğinden işlemlerini Lisans Bilgi Sistemi üzerinden çevrimiçi ücretsiz biçimde yapılabilir.

Antrenör ve Hakem Vizesi;
Vizesini yenilemek isteyen antrenör ve hakemlerimiz aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirler.
1 – Lisans Bilgi Sistemi – “Vize Yenile” butonuna basarak karşılarına gelen formu doldurup ödemelerini çevrimiçi sistemden yapabilirler.
2 – Banka şubesinden havale/eft (ATM’den yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir) yoluyla ödeme yapmak isteyenler Harç ve Bedeller çizelgesinde belirtilen tutarı Türkiye İş Bankası’nda bulunan 4200-593 08 38 numaralı Türkiye Satranç Federasyonu hesabına “T.C. Kimlik – Adı Soyadı antrenör/hakem vize bedeli ” açıklamasıyla yatırdıktan sonra dekontu lisans@tsf.org.tr adresine eposta göndermeleri gerekmektedir.

* Sporcu Antrenör ve Hakem vizelerinin geçerlilik süresi aksi ilan edilmediği sürece her yıl 16 Eylül’de başlayıp ertesi yılın 15 Eylül tarihinde biter.

Etiketler:

css.php