“En İyi 32″ Ekim Ayı Turnuvası

“En İyi 32″  Ekim Ayı Satranç Turnuvası Sona Erdi

Final Sıralama – Çapraz Tablo

13-14 Ekim 2012 tarihlerinde Bodrum Marmara Koleji’nin ev sahipliğinde yapılan “En İyi 32″ Ekim ayı turnuvasına 17 sporcu katıldı.

Sürpriz sonuçların alındığı turnuvada, Efe Sanlı; Atilla Gürmen ve Hasan Acıoluk’a karşı tam puan alarak önemli bir başarıya imza attı. Bodrum satrancının yükselen yıldızları Çevik Kardeşler bir kez daha dereceye girerek yükselen performansları dikkat çektiler. 

Tolon Teker, Mehmet Sabri Gülcü gibi deneyimli sporcularımızın katılarak katkı sağladıkları turnuvalarımızda, genç sporcularımız yükselen performansları ile dikkat çekiyor.  Bodrum’da En İyi 32 turnuvalarında tecrübe kazanan genç sporcularımızın gelecekte, Türkiye Şampiyonalarında  Can Ertan, Demre Kerigan, Sevim Isparta gibi şampiyonluklar kazanabileceklerine inanıyoruz.

Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- Hasan Acıoluk, 2- Atilla Gürmen, 3- Deniz Çağan Çevik, 4- Mehmet Çağatay Çevik, 5-Mehmet Sabri Gülcü, 6-Oğuz Aktaş, 7- Soner Yücel, 8- Efe Sanlı ödüllerini Bodrum Karia Rotary Kulübü adına Bodrum Satranç İlçe Temsilcisi Atilla Gürmen’den, Önder Çevik, Fatoş Sanlı ve Tolon Teker’den aldılar.  Turnuvanın Başhakemi Aziz Güleç’e teşekkürlerimiz sunuyoruz. 

Fotoğraf Galeri

Etiketler: ,

css.php