Bodrum Belediye Başkanlığı Kupası 14 Geleneksel Satranç turnuvası katılım bildiren 169 sporcu ile gerçekleştirildi. 

8 Yaş Altı Kategorisi (Minikler)

8 Yaş Altı Final Sıralama Çapraz Tablo

Eş puanla birinciliği paylaşan sporcularda sıralamada Arda Uzgur Birinci, Toprakcan Mutlukan ikinci, Selçuk Emre Çolak üçüncü oldu. 

8 Yaş Altı Final Sıralama Çapraz Tablo

Turnuvada dereceye giren sporcular; 1-Arda Uzgur, 2- Toprakcan Mutlukan, 3- Selçuk Emre Çolak, 4- Deniz Ege Aytan, 5- Ertuğrul Kabaz, 6- Ali Yaşar Uslu, 7- Mehmet Arda Akpınar, 8- Bedirhan Gül, 9- Efe Can Karaman, 10- Ismak Saylak, 11- Güney Güngör Kaya, 12- Sümeyye Saylak ödüllerini Hülya Kocadon’dan aldılar.

10 Yaş Altı Kategorisi (Küçükler)

10 Yaş Altı Final Sıralama Çapraz Tablo

Eş puanla birinciliği paylaşan sporcularda sıralamada 1- Efe Uluç Baksoy, 2- Sabri Berhan Bektaş, 3- Alperen Arda Akpınar, 4- Ömer Mert Işık oldu. Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- Efe Uluç Baksoy, 2- Sabri Berhan Bektaş, 3- Alperen Arda Akpınar, 4- Ömer Mert Işık, 5- Batuhan Öner, 6- Ahmet Sina Demirci, 7- Ekin Musa Bafa, 8- Efe Sadık Şahin, 9- Yağız Ömer Küçükenez, 10- Barış Çınar Çorak, 11-Mehmet Belde Onur, 12- Boran Özsoy, 13- Emirhan Baksoy ödüllerini Hülya Kocadon’dan aldılar.

12 Yaş Altı Kategorisi (Yıldızlar)

12 Yaş Altı – Final Sıralama Çapraz Tablo

 Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- Nuri Kaya, 2- Mehmet Bilge, 3- Mustafa Gülcü, 4- Egemen Uyar, 5- Hüseyin Özadenç, 6- Birol Mert Öner, 7- İbrahim Özçeri, 8- İzzet Erdoğan, 9- Merve Erdoğan, 10- Kerbi Turan Yılmaz, 11- Mert Özadenç, 12- Azizcan Özkan, 13- Yusuf Kılıçarslan, ödüllerini Hülya Kocadon’dan aldılar.

16 Yaş Altı Kategorisi (Gençler)

16 Yaş Altı – Final Sıralama Çapraz Tablo

Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- Arif Doğuhan Erkin, 2-Demirhan Yıldızhan, 3- Onur Şahin, 4- Denizer Güneş, 5- Mehmet Naz Çınar, 6- Deniz Özaydın, 7- Ali Eren Aykol, 8- Başak Acar, 9- Soner Yücel, 10- Barış Acar, ödüllerini Hülya Kocadon’dan aldılar.

Açık Kategori (Büyükler)

Açık Kategori – Final Sıralama Çapraz Tablo

Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- Ülkem Güleç, 2-Hasan Acıoluk, 3- Aziz Güleç, 4- Ozan Emre Aydın, 5- Okayonuz Saruhanoğlu, 6- Mehmet Emin Kılıç, 7- Şahin Bayar, 8- Hüsnü atakan Demirel, 9- Ataberk Altuntaş, 10- Timurcan Altan, ödüllerini Hülya Kocadon’dan aldılar. Turnuvaya katılan tüm sporcular katılım  belgelerini aldılar. 

Fotoğraf Galeri

Bodrum Belediye Başkanlığı Kupası

Geleneksel XIV. Satranç Turnuvası 

Katılım Listeleri

7-8 Yaş Katılım Listesi

9-10 Yaş Katılım Listesi

11-12 Yaş Katılım Listesi

13-16 Yaş Katılım Listesi

Açık Kategori

(Güncelleme; 30.04.2015 Saat:23:45 – Turnuva Kayıtları Kapanmıştır)

 Turnuva Salonu; Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu

Eski Çeşme Mah. Turgutreis Cad. 8. Sokak No: 233/A  Gümbet Kavşağı Bodrum – MUĞLA

Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Satranç Federasyonunun işbirliği ile düzenlenen “ÇHGM 4. Türkiye Satranç Şampiyonası 07-10 Nisan 2015 tarihlerinde Bodrum Royal Arena Resort’a gerçekleştirildi. Şampiyonaya 60 ilden 167 koruma ve bakım hizmeti alan çocuk sporcu ve 60 refakatçi personel katıldı.

Bu iletinin tamamını göster »

Yeterli Katılım Olmaması Sebebi ile Turnuva İptal Edilmiştir.

 Turnuva Salonu; Konyalı Ahmet Usta – Bodrum Şubesi

(Güncelleme – Liste Yayınlanmamıştır.)

 Turnuvaya kayıt yaptıran ve mazeretsiz olanak turnuvaya gelmeyen veya turnuvayı tamamlamayan sporcularda bir sonraki ay turnuvasına alınmayacaktır.

Bodrum Karia Rotary Kulübü

Final Sıralama – Çapraz Tablo

“En İyi 32″ Mart ayı satranç turnuvası 28-29 Mart 2015 tarihlerinde Konyalı Ahmet Usta – Bodrum Şubesinde (Eski Çeşme Mah. Turgutreis Cad. 8. Sokak No: 233/A  Gümbet Kavşağı Bodrum – MUĞLA) gerçekleştirildi. 

Bu iletinin tamamını göster »

« Eski iletiler