Bodrum Belediye Başkanlığı Kupasında Küçükler ve Gençler Kategorileri Tamamlandı

Bodrum Belediyesi Yelken Kulübünde 02-03 Mayıs 2010 tarihlerinde gerçekleştirilen yarışmanın ilk haftasında küçükler ve gençler kategorilerinde toplamda 94 sporcu mücadele etti.


Küçükler Kategorisi Final Sıralama / Çapraz Tablo

Küçükler kategorisinde (10 yaş altı) 70 sporcu yarışmaya katıldı. Büyük çekişmenin yaşandığı turnuvada dereceler son turda  belirlenebildi. İlk üç dereceyi 6 puan ile paylaşan sporcularda; 1- Onur Şahin, 2- Mehmet Çağatay Çevik, 3- Ümit Kaan Mahmutoğlu kupa almaya hak kazandı. 5,5 puan ile 4- Ceren Uzun, 5-Alp Akın İncesulu, 6-İbrahim Topan, 5 puan ile 7-Deniz Çağan Çevik, 8-Arif Çama, 9-Demirhan Yıldızhan, 10-Kadri Emre Yıldız madalya almaya hak kazanan sporcular oldu. Yarışmayı 5 puan ile tamamlayan ancak madalya alamayan sporcular; Hüseyin Baran Arslan, Muharrem Şahan Atacan, Arda Aras, İdris Emre Özer’in başarılı performanslarını kutluyoruz.

Gençler Kategorisi Final Sıralama / Çapraz Tablo

Gençler kategorisinde (16 yaş altı) 24 sporcu mücadele etti. Büyük çekişme ve centilmenlik içinde süren turnuvada dereceler son tur sonucunda belirlenebildi. 1-Ege Güven (6,5 Puan), 2- Yunus Akbaş (6 Puan), 4,5 puan ile 3- Oğuz Aktaş 4- Bekir Akdoğan 5- Ege Su Durak, 4 puan ile 6- İbrahim Okyay, 7- Doğan Solmuş, 8- Sinan Emektar, 9- Sercan Ülger, 10-Ömer Özdemir ödül almaya hak kazanan sporcular oldular.

Turnuvada Bodrum Satranç İlçe Temsilcisi Atilla Gürmen ile İl hakemleri Mehmet Uzun, Dilek Uzun, Elif Vildan Altunbozar görev aldı. Turnuva Koordinatörü Filiz Tan tarafından, tur aralarında sporculara meyve suyu ve kek dağıtıldı. Sporculara Katılım Belgeleri Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Yıldızhan  tarafından verildi. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu turnuva salonunu ziyaret ederek başarılı organizasyonu kutladı.

Turnuvanın ödül töreni Yıldızlar (12 Yaş altı) ve Büyükler (Açık) kategorileri ile birlikte 09.05.2010 tarihinde saat 16:30’da Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Etiketler:

css.php