Bodrum Birinciliği Satranç Turnuvası

Final Sıralama – Çapraz Tablo

2013-2014 Sezonu Bodrum Birinciliği Satranç Turnuvası 09-10 Kasım 2013 tarihlerinde Bodrum Ticaret Odasının Desteği ile Avenue Bodrum AVM’de gerçekleştirildi.

  

Bodrum’un satranç emektarlarını buluşturan turnuvada kazanan Bodrum Satrancı oldu. Genç sporcularımız başarılı performansları ile dereceye girerken, 2013-2014 Bodrum Şampiyonu unvanını 6 tur sonrasında Atilla Gürmen kazandı. 

2002 Yılından bu yana gerçekleştirilmekte olan Bodrum birinciliği turnuvalarında şampiyonluğa ulaşmış olan sporcularımız; Atilla Gürmen, Kamil Yapıcı, Can Ertan, Demre Kerigan, Ahmet Ömer Kipmen ve Hasan Acıoluk

Bodrum Birinciliği turnuvasında dereceye giren sporcular; 1-Atilla Gürmen, 2- Murat Kuday, 3- Deniz Çağan Çevik, 4- Hasan Acıoluk, 5- Mehmet Sabri Gülcü,  6- Sinan Emektar, 7- Olcay Avan, 8- Ziya Tolon Teker, 9- Onur Şahin, 10- Soner Yücel ödüllerini Bodrum Avenue AVM adına Nilay Çelebi’den aldılar. Turnuvanın En Büyük Sporcusu Tolon Teker ve En Küçük sporcusu Arda Uzgur özel ödül alan sporcular oldular.

Fotoğraf Galeri

Etiketler: ,

css.php