Mavi Yolculuk Grubu – Üçüncü Buluşma

 Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Bodrum Mavi Yolculuk Grubu Üçüncü Buluşması

mavi_yol_5-6tur_50 mavi_yol_5-6tur_54

Mavi Yolculuk Grubu Takım Eşlendirme ve Sonuçlar

Mavi Yolculuk Geçici Sıralama      Çapraz Tablo

Bodrum Satranç Liginin üçüncü buluşmasına, Maltepe Üniversitesi Marmara Koleji S.K. 8 takım puanı ile ilk sırada, B.B.Bodrumspor Kulübü 6 puan ile ikinci sırada, Bodrum İhtisas Spor Kulübü ve Turgutreis Belediye Spor Kulübü ise dörder takım puanı ile üçüncü sırada başladılar.

  mavi_yol_5-6tur_01 mavi_yol_5-6tur_02 mavi_yol_5-6tur_03

5.Tur Masa Eşlendirme ve Sonuçlar

Pazar günü saat 10:00’da başlayan karşılaşmalarda Turgutreis Belediye S.K. Mahinur Cemal Uslu İÖO.Spor Kulübüne, Maltepe Üniversitesi Marmara Koleji S.K. Merkez Turgutreis İÖO.S.K. üstünlük sağlarken, Bodrum İhtisas S.K. B.B.Bodrumspor Kulübü ile 4-4 berabere kaldı. Masalarında takımlarına adına mücadele eden genç sporcularımızın  aldığı puanlar, takımları  galibiyete taşıyamasada aldıkları puanlar bodrum satrancı için çok değerli. 

mavi_yol_5-6tur_57 mavi_yol_5-6tur_83 mavi_yol_5-6tur_84

6.Tur Masa Eşlendirme ve Sonuçlar

B.B. Bodrumspor Kulübü-Mahinur Cemal Uslu İÖO.S.Kulübüne üstünlük sağlayarak ikinci sıradaki yerini korurken, Bodrum İhtisas S.K.-Maltepe Ünviversitesi Marmara Koleji S.Kulübüne kaybederek ikincilikten biraz uzaklaştı. Turgutreis Belediye Spor Kulübü 4,5-3,5 üstünlük sağlayabildiği Turgutreis İÖO.S.Kulübü karşısında oldukça zorlandı. Merkez Turgutreis İÖO.S.Kulübü genç sporcularıyla oldukça iyi bir takım olduklarını gösterdiler. 

Üçüncü Buluşma Fotoğraf Galeri


 

 

 

Etiketler: , ,

ÖMER KİPMEN

ÖMER KİPMEN’s avatar

1,b3 d5 2.Fb2 e5??? 3, Fxe5 in hakikaten fotografının çekilerek görüntülenmesi
bence çok ama çok yerinde olmuş:…Böylece Sandoz firmasınca satışa sunulan Amoksilav BID 1000 mg kullanım yünergesinde yazdıkları YAN ETKİLER/ADVERS ETKİLER bölümünde insan beynine olan advers etkilerin içinde yer alan konfüzyon yani zihin karmaşası nın ne kadar gerçekçi olduğu böylece ilerki kuşaklar için faydalanılabilecek bir bilgi olarak tarihe geçmiş oldu. sağolasın atilla .

css.php