Gören Kalpler Eğitim Derneği Satranç Etkinliği

Gören Kalpler Eğitim Derneği tarafından Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü katkılarıyla 10 Mayıs 2015 tarihinde organize edilen satranç etkinliğine çeşitli illerden davetli olarak gelen görme engelli sporcular ile Bodrum’dan sporcular katıldılar. 

Çeşitli illerden tatil için gelen satranç severlerin katılmak istemeleri organizasyona destek vermeleri organizasyona renk kattı. 5 masada 45 dakika + 30 saniye eklemeli tempoda gerçekleştirilen gösteri maçlarında kazanan satranç sporu oldu. Yarışmaya davetli olarak katılan Görme engelli sporcularımız;   İbrahim Dal, Mehmet Engin Albayrak, Ali Ekber Cengiz, Cumali Fıratoğlu, Remzi Çolak, Orhan Yeter’e Gören Kalpler Eğitim Derneği Bodrum Şubesi Başkanı tarafından teşekkür belgeleri verildi.

Bodrum’dan organizasyona destek veren İlçe Temsilcisi Atilla Gürmen, Hasan Acıoluk, Ahmet Ömer Kipmen, Okyanus Saruhanoğlu, Kemal Türkel ve Eskişehir’den tatil için gelerek katılan satranç sever dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fotoğraf Galeri

Etiketler:

css.php