Bodrum Satranç Ligi – Mavi Yolculuk Grubu 2-3. Buluşma


2009-2010 Türkiye Kulüpler Şampiyonası İl Yarışmaları

Muğla-Bodrum  Mavi Yolculuk Grubu 2 ve 3.Buluşma Tamamlandı


03 Nisan 2010 tarihinde 3 ve 4 tur maçları, 04 Nisan 2010’da 5 ve 6 Tur maçları Bodrum marmara Koleji’nin evsahipliğinde yapılan lig karşılaşmaları sonucunda; Marmara Koleji birincilik için avantaj sağlanken, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü ile Turgutreis Belediye S.K. aynı puan ile ikinci üçüncü sırada yer alıyorlar. 29-30 Mayıs 2010 tarihlerinde yapılacak olan 7-8-9-10 tur karşılaşmalarıyla dereceler belirlenecek.

6.Tur Sonrasında Geciçi Final Sıralama

Takım Eşlendirme ve Sonuçları

3.Tur Karşılaşmaları

3.Tur masa Eslendirme ve Sonuçları

Büyük çekişme içinde geçen üçüncü tur karşılaşmalarında

Bodrum Merkez Turgutreis İÖO.S.K. ile Bodrum İhtisas S.K. 4-4 berabere kaldı. Turgutreis Belediye S.K. Marmara Koleji’re 7-1 kaybederken Bodrum Satrancının en uzun maçı Eray Paksoy – Bora Reşit Turgut arasında gerçekleşti 4 saat 10 dakika süren maçın sonucunda Bora Reşit Turgut maçı galip tamamladı. Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Milas Belediye S.K’ne 6-2 üstünlük sağladı.

4.Tur Karşılaşmaları

4.Tur Masa Eşlendirme ve Sonuçları

Bodrum İhtisas S.K. Milas Belediyesi S.K.’ne 5-3, Marmara Koleji B.B.Bodrumspor Kulübüne 7-1, Turgutreis Belediye S.K. Bodrum Merkez Turgutreis İÖO.S.K.’ne 6-2 üstünlük sağladı.

5.Tur Karşılaşmaları

5.Tur Masa Eşlendirme ve Sonuçları

Turgutreis Belediye S.K.  Bodrum İhtisas Spor Kulübünü 5-3, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Bodrum Merkez Turgutreis İÖO.Spor Kulübünü 6-2, Marmara Koleji Milas Belediye Spor Kulübünü 7-1 üstünlük sağladı.

6.Tur Karşılaşmaları

6.Tur Masa Eşlendirme ve Sonuçları

Turgutreis Belediye S.K. Marmara Koleji S.K. Bodrum İhtisas Spor Kulübüne 5,5-2.5, Milas Belediye S.K.  Bodrum M.Turgutreis İÖO.Spor Kulübüne 5-3 , B.B.Bodrumspor Kulübü Turgutreis Belediye Spor Kulübüne 5-3  üstünlük sağladı. Dereceyi ilgilendiren günün en önemli karşılaşmasında Bodrumspor Kulübü rövanşı aynı 5-3 ile alarak Turgutreis Belediye S.K. ile puanlarını eşitleyerek averajla ikinci sıraya yerleşti.

Fotoğraf Galeri

Etiketler: ,

css.php