Bodrum Küçükler Takım Satranç Turnuvası

Bodrum_Kucukler_Takim_16_91

AKD_125W

Bodrum Küçükler Takım Satranç Turnuvası 09-10 Ocak 2016 tarihlerinde toplamda 48 sporcunun katılımı ile Bodrum Belediyesi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezinde yapıldı.

Bodrum_Kucukler_Takim_16_17

Final Sıralama

Takım Eşlendirme-Sonuç,  Masa Eşlendirme-Sonuç

Küçükler Takım Satranç Turnuvasına toplamda 9 takım mücadele etti. Grip salgınından etkilenerek yarışma günü hazır olamayan Düşler Takımına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Bodrum_Kucukler_Takim_16_79

Bodrum Kalesi takımı tüm maçlarını kazanarak takım birincisi oldu.

Arda Uzgur, Ömer Mert Işık, Efe Doruk Türkol, Efe Sadık Şahin, Amerikan Kültür Dil Okulları Bodrum Temsilciliği adına Serkan Soysal birincilik ödüllü olan 1-Kur Eğitim Dil Programı ödüllerini aldılar.

Bodrum_Kucukler_Takim_16_66

Şah-Mat takımı 8 takım puanı ile ikinci sırada yer aldı. (Alperen Arda Akpınar, Yağız Ömer Küçükenez, Kent Mikail Köprülüler, İbrahim Bahadır Turan, Sami Akbaş)

Bodrum_Kucukler_Takim_16_53

6 takım puanı Puanı ile Kardeşler takımı üçüncü oldu. Birinci Masa sporcu Mert Özadenç’in yokluğunda Efe Uluç Baksoy, Musa Ekin Bafa, Ege Kartal Akkuş ile üç kişi mücadele eden Kardeşler takımı önemli bir başarıya imza attı.

Bodrum_Kucukler_Takim_16_46

Özel Bodrum Marmara Koleji – Bordo Takım dördüncü oldu.

(Sabri Berhan Bektaş, Mert danacı, Utku Oğuz Bölükbaşı, Uraz Ünal) 

Bodrum_Kucukler_Takim_16_05

Masalarında mücadele eden sporcular içerisinde 1-2-3 masalarda 5 maçta yer alıp tüm maçlarını kazanan Arda Uzgur, Ömer Mert Işık, Efe Doruk Türkol ile 4 Masada 4 maçta yer alıp tüm maçlarını kazanan Sami Akbaş en iyi masa sonuçlarını elde eden sporcular oldular. 

Bodrum_Kucukler_Takim_16_89

Amerikan Kültür Dil Okulları Bodrum Temsilciliği birinci olan takımlarımıza 1-Kur dil eğitim programı hediye ederken, satranç sporcusu olup herhangi bir Ulusal Kuvvet Derecesi puanı (UKD) olan tüm sporculara %15 indirim yapacaklarını duyurdu. Tüm sporcularımıza aynı zamanda katılım belgesi sunan Amerikan Kültür Dil Okulları Bodrum Temsilciliğine, Bodrum Küçükler takım Satranç Turnuvasına ev sahipliği yapan Bodrum Belediyesi Şevket Sabancı Kültür Merkezine, turnuvanın ödüllerini sağlayan Bodrum Ticaret Odasına teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Sporcular Kupa ve Madalyalarını İlçe Temsilcisi Atilla Gürmen’den aldılar.

Etiketler:

css.php