Bodrum Hızlı Satranç Şampiyonası

   
Bodrum Hızlı Satranç Şampiyonası Tamamlandı


Final Sıralama – Çapraz Tablo

Bodrum Hızlı Satranç Şampiyonası 23-24 Mart 2013 tarihinde Bodrum Marmara Koleji’nin ev sahipliğinde, Bodrum Ticaret Odası ve Konacık Belediye Başkanlığı desteğiyle gerçekleştirildi.

Sporcu başına 25 dakika + hamle başına 30 saniye eklemeli tempoda 7 tur üzerinden gerçekleştirilen turnuvada, Atilla Gürmen 7 puan ile Bodrum Hızlı Satranç Şampiyonu oldu. Hakan Uzunlulu 5,5 Puan ile ikinci,  5 puanla 3-4 sırayı paylaşan sporculardan Onur Şahin Üçüncü, Oğuz Aktaş dördüncü oldu. 

Teknik toplantıda 20 sporcu olmasına karşın tüm sporcuların daha fazla tur gerçekleştirilmesini istemelerini belirtmeleri sporcularımızın satranç sporunu ne kadar çok sevdiklerini gösteriyor. Hiç bir tartışmalı konumun oluşmadığı turnuvada genç sporcularımız  performansları ve centilmenlikleri ile göz doldurdu.  

Ödül töreninde Konacık Belediye Başkanlığı, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Marmara Koleji’ne teşekkürlerini ileten İlçe Temsilcisi Atilla Gürmen; Yıldırım ve Hızlı Satranç şampiyonalarına katılan sporcularımızın Ağustos ayında Datça’da yapılacak Türkiye şampiyonasına da katılmalarını dilediğini belirtti.  Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- Atilla Gürmen, 2- Hakan Uzunlulu, 3- Onur Şahin, 4- Oğuz Aktaş, 5- Ülkem Güleç, 6- Uğur Öngelen, 7- Sarp Mireli, 8- Arif Doğuhan Erkin, 9- Olcay Avan, 10- Aziz Güleç ödüllerini turnuvanın başhakemi Mehmet Uzun’dan aldılar.

Fotoğraf Galeri

Etiketler:

css.php