admincekirge

admincekirge için arşiv sayfasını görüntülüyorsunuz.

Funtown_Blitz_August_118

Final Sıralama – Çapraz Tablo

Fun Town’ın desteği ile Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği tarafından 31 Ağustos 2016 da düzenlenen turnuvaya toplamda 30 sporcu katıldı.

Bu iletinin tamamını göster »

 

Bodrum Karia Rotary Kulübü ile Bodrum Satranç İlçe Temsilciliğini bir araya getirerek, Bodrum Satrancına önemli katkılar sağlayan,  2008-2009 sezonu Bodrum Satranç İlçe Düzenleme Kurulu Başkanlığını yapmış olan Hülya Yolcubal, 11-12 Haziran 2016 tarihlerinde adına gerçekleştirilen turnuva ile anıldı.

 

Bodrum Karia Rotary Kulübü

HY_ani_2016_81

Final Sıralama – Çapraz Tablo

Bodrum Karia Rotary Kulübü “Hülya Yolcubal″ Anı Satranç Turnuvası 11-12 Haziran 2016 tarihlerinde 32 sporcunun katılımı ile Fen Bilimleri Ortaokulunda gerçekleştirildi.

HY_ani_2016_42

49 Sporcunun müracaat ettiği turnuvada UKD puanı bulunmayan sporcular kayıt tarihine göre turnuvaya alındılar.

HY_ani_2016_01

Büyük çekişme içinde geçen turnuvada Onur Şahin  birinci olurken, Arda Uzgur ikinci, Hasan Acıoluk üçüncü oldu. 

BODRUMHARVARD_Banner

HY_ani_2016_61

En İyi 32 Turnuvalarına destekçi olan Bodrum Harvard Dil Okullarından 10 Yaş altı kategorisinde ilk üç derecede yer alan sporcular ödül kazandılar. Arda Uzgur 1 aylık ücretsiz okul sonrası program kazanırken, Alperen Arda Akpınar eğitim programına %50 indirim, Ediz Tan Aytan %25 indirim kazandı. Kız kategorisinde birinciliği Gonca Korucu Aytan, birinci, Sevgi Ünal ikinci, Talya Akbaş üçüncü oldu. 

HY_ani_2016_77

Genel Kategori birincilik ödülü olan Keşif Dalışını Onur Şahin kazandı. “En İyi 32″ turnuvalarına destekçi olarak özel ödül sağlayan Happy Bubbles Dalış Merkezine, Yener Çeltikçi’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.   

HY_ani_2016_81

Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- Onur Şahin, 2- Arda Uzgur, 3- Hasan Acıoluk, 4- Ömer Mert Işık, 5- Alperen Arda Akpınar, 6- Cemal Sabancı, 7- Mehmet Onur Belde, 8- Ediz Tan Aytan oldu. 10 Yaş altı sıralamasında 1- Arda Uzgur 2- Alparan Arda Akpınar, 3- Ediz Tan Aytan Kızlar kategorisinde; 1- Gonca Korucu Aytan, 2-Sevgi Ünal, 3- Talya Akbaş, ödüllerini Bodrum Satranç İlçe Temsilcisi Atilla Gürmen, Turnuva Başhakemi Ali Ülgün ve Fen Bilimleri Okulları adına Fatma Arslan’dan aldılar. 

Fotoğraf Galeri

BAŞLAMA-BİTİŞ TARİHİ: 23 – 24 Temmuz 2016

YERİ: Özel Bodrum Fen Bilimleri Ortaokulu  Konacık Mah. Atatürk Bulvarı, Beykırlar Mevkii No:251 Bodrum Muğla

SON BAŞVURU:  21 Temmuz 2016 –  Saat: 17:00

SİSTEM: İsviçre Sistemi – 6. Tur

DÜŞÜNME SÜRESİ: 45 dakika, hamle başına 30 saniye eklemeli  (45′+30”)

ORGANİZASYON: Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, İlçe  Spor Müdürlüğü,  Bodrum Karia Rotary Kulübü desteğiyle yapılacaktır.

ÖDÜLLERİ: 7. maddede belirtilmiştir.

Bu iletinin tamamını göster »

BAŞLAMA-BİTİŞ TARİHİ:  02 – 03 Ocak 2016

YERİ: Bodrum Harvard Özel Eğitim Hizmetleri – Cumhuriyet Mah. Çırkan Cad. Konacık Jandarma Kavşağı Bodrum

SON BAŞVURU:  31 Aralık 2015 –  Saat: 17:00

SİSTEM: İsviçre Sistemi  

DÜŞÜNME SÜRESİ:  45 dakika, hamle başına 30 saniye eklemeli  (45′+30”)

ORGANİZASYON: Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, İlçe  Spor Müdürlüğü

ÖDÜLLERİ: İlk üç dereceye kupa 4-10 derecelere madalya verilecektir. Birinci olan sporcu Bodrum Kadınlar Şampiyonu Unvanını kazanır.

Bu iletinin tamamını göster »

BAŞLAMA-BİTİŞ TARİHİ: 07 – 08 Kasım 2015

YERİ: Bodrum Harvard Özel Eğitim Hizmetleri – Cumhuriyet Mah. Çırkan Cad. Konacık Jandarma Kavşağı Bodrum

SON BAŞVURU:  05 Kasım 2015 –  Saat: 17:00

SİSTEM: İsviçre Sistemi  

DÜŞÜNME SÜRESİ: 60 dakika, hamle başına 30 saniye eklemeli  (60′+30”)

ORGANİZASYON: Bodrum Satranç İlçe Temsilciliği, İlçe  Spor Müdürlüğü,  Bodrum Karia Rotary Kulübü desteğiyle yapılacaktır.

ÖDÜLLERİ: İlk üç dereceye kupa 4-10 derecelere madalya verilecektir. Birinci olan sporcu Bodrum Şampiyonu Unvanını kazanır.

Bu iletinin tamamını göster »

« Eski iletiler § Yeni iletiler »

css.php