“En İyi 32″ Ağustos Ayı Turnuvası

Bodrum Karia Rotary Kulübü

Bodrum Karia Rotary Kulübü “En İyi 32” Ağustos Satranç Turnuvası 04-05 Ağustos 2012 tarihlerinde Bodrum Belediyesi “KADEM” Kadın Dayanışma ve Eğitim Merkezinde 29 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Final Sıralama – Çapraz Tablo

”En İyi 32″ Ağustos ayı turnuvasında İlhami Acar tam birinci olurken, ikinci Atilla Gürmen üçüncülüğü Mehmet Çağatay Çevik kazandı.  Büyük çekişme içinde devam eden turnuvada tur süreleri ortalama 2,5 saat olurken uzun mücadeleerden sonra 1/2 biten maçların sayısı sonucunda dereceler ancak son tur belirlenebildi. 

Turnuvada dereceye giren sporcular; 1- İlhami Acar (6 Puan – Aydın), 2- Atilla Gürmen (4,5 Puan) 3- Mehmet Çağatay Çevik (4,5 Puan), 4- Olcay Avan (4 Puan), 5- Oğuz Aktaş , 6- Mehmet Sabri Gülcü, 7- Murat Özalın, 8- Işık Can, 9- Ege Güven (4 Puan), dereceye giren sporcular ödüllerini Bodrum Karia Rotary Kulübü adına Bodrum Belediyesi KADEM Kadın Dayanışma ve Eğitim Merkezi Müdürü Banu Kalkan’dan, Turnuvanın Başhakemi Aziz Güleç’den aldılar. 

Fotoğraf Galeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: ,

Bedriye Tomurcuk Gökşin Subay

Bedriye Tomurcuk Gökşin Subay’s avatar

Atilla bey merhaba,
Ben Karia Rotary Kulübü eski üyesi Tomurcuk Gökşin Subay, şu anda Gündüz Turizm ve Bodrum Fransa Fahri Konsolosluğunda görev yapıyorum. Ekim 2012 de Bodrum’a ziyarete gelecek bir Fransız konuğumuz Bodrum Sastranç Kulübü ve satranç oynayabileceği yerler hakkında bizden bilgi almak istedi. Sitenizin TR olması sebebiyle beni bu hususta bilgilendirirseniz kendisine yönlendirme ve bilgilendirme yapacağım. Sevgili dostumuz Hülya’nın adını yaşatmak adına sürdürdüğünüz tüm çabalarınızı da takdirle ve gıptayla takip etmekteyim.
Saygılarımla
tomurcuk@gunduztravel.com
0 252 316 15 51
Gündüz Turizm Tic LŞti Bodrum

css.php